Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بزرگترین اشتباهاتی که شما در مخ زنی جنس مخالف انجام میدهید !

دسته بندی :روانشناسی و طرز رفتار 31 آگوست 2019 10898
flirting mistakes

پیش گفتاری کوتاه

در این مقاله به این میپردازم که بزرگترین اشتباهات شما در مخ زنی چه چیزی میتونه باشه و چگونه از این اشتباهات جلوگیری کنیم! در مقاله ی  ” کمی اعتماد به نفس داشته باشید!”  که پیشنهاد میکنم حداقل ویدیوی خلاصه آنرا ببینید ، به این پرداختیم که دو نوع جذابیت وجود دارد و راه حل هایی از کتاب جناب پروفسور Jordan Peterson براتون گفتیم و همینطور یک مقدار  از تجربیات و مطالعات خودم برای افزایش جذابیت بهتون گفتم پس حتما مطالعه ی اون مقاله رو بهتون پیشنهاد میکنم.

اشتباه اول شما : ارتباط چشمی!

اشتباه اول این است که به جنس مقابل یا خیره میشوید و یا خیلی ارتباط چشمی کمی با آن دارید. هم خیلی کم بودن و و هم خیره شدن میتواند باعث پایین آوردن شانس مخ زنی شما باشد . بهترین کار این است که یک یا دوبار با جنس مخالف ارتباط چشم در چشم  داشته باشید و به محض اینکه شخص مقابل لبخند زد، برای صحبت با آن به جلو بروید و در صورتی که لبخند نزد یا علامتی نشان نداد بهتر است سراغش نروید!

اشتباه دوم : آماده ی ضایع شدن باشید ( بخصوص پسر ها)

از بزرگترین اشتباهاتی که کردم و خیلی ازشون پشیمانم ضایع کردن دختر ها بود. به هیچ وجه جنس مخالف را ضایع نکنید! حتی اگر کردید اگر شرایط بود بروید و عذرخواهی کنید . من نمیگویم حتما با او دوست شوید. بلکه بخاطر ضایع کردنش عذرخواهی کنید.

مثال آن میتوانید برای پسر ها اینطور باشد که اگر دختری آمد و چیزی به شما گفت ولی شما از اون خوشتون نیومد یا حتی اگر خودتون دوست دختر دارید به هیچ وجه اونو ضایع نکنید و نگذارید شخص فکر کند زشت است یا چیز دیگر بلکه به او بگویید دوست دختر دارید یا بگویید وقت ندارید( البته با تمام احترام این را بگویید).

ولی شما وقتی برای مخ زنی پیش قدم میشوید بخصوص به عنوان پسر همیشه آماده ی ضایع شدن باشید و بهتان بَر نخورد. چون اگر با این طرز فکر پیش بروید که حتما موفق میشوید شاید در صورت موفق نشدن خیلی ناراحت شوید.

اشتباه سوم :تعریف کردن بیش از حد از فرد مقابل !

بدانید شما به طور کل فقط میتوانید چند بار از دختری تعریف کنید و هر چقدر که بیشتر تعریف میکنید، ارزش هر تعریف کردن پایین میاید. شما باید منتظر زمان مناسب و موقعیت مناسب باشید و  در زمان مناسب فقط یکبار از او تعریف کنید. ( مثلا بگویید بنظر من مو های زیبایی داری)

اشتباهی که خیلی ها این وسط میکنند این است با جزییات تعریف نمیکنند و این باعث میشود فرد مقابل بهفمد دارید الکی تعریف میکنید. برای مثال به یک دختر که خیلی زیبا نیست نگویید : تو از هر شخصی که تا حالا دیدم زیبا تری. بلکه تعریف بهتر اینگونه است که منتظر شوید مدل مو یا عینک یا … خود را عوض کند و بعد از عوض کردن آن بگویید: خیلی مدل مو های جدید بهت میاد و استایل صورتت بهتر شده و یمقدار صورتت کشیده تر دیده میشه.

اشتباه چهارم: فکر میکنید جنس مقابل از خداش نیست (بیشتر در ایران جواب میدهد) + اعتماد به نفس

اشتباه آخری که میکنید این است که شما فکر میکنید جنس مقابل احساسات نداره و از خداش نیست دوست بشه. این موضوع بیشتر در ایران اینطور هست اون هم به دلیل جدا بودن دختر پسر از هم هستش . شما باید بدونید دختر ها هم همونقدر که شما دوست دارید با آنها دوست شوید همین را دوست دارند و برعکس پسر ها هم همینطور.

اشتباهی که 90% پسر ها دارند نداشتن اعتماد به نفس است که باعث میشود یک مقدار گوشه گیر دیده شوند و نتوانند با جنس مقابل ارتباط برقرا کنند. البته نداشتن اعتماد به نفس در دختر ها رو نمیدونم چون خودم دختر نبودم  تا بگم ولی فکر میکنم آنها نیز اعتماد به نفس ندارند! حالا راه حل چیست؟

راه حل این است که مقداری اعتماد به نفس بگیرید .حالا چطور؟ با فکر کردن به چیز هایی که دارید. برای مثال شاید شما شوخ طبعی خوبی دارید، شاید پدر پولداری دارید ، شاید اندام خوبی دارید ، شاید اخلاق خوبی دارید ، شاید اهل دود نیستید یا … . من مطمعنم شما یک ویژگی دارید که دیگران ندارند، شما باید به آن بیشتر فکر کنید تا مقداری در خود اعتماد به نفس ایجاد کنید.

بزرگترین اشتباه غرور شماست.

همانطور که گفتم باید آمادگی ضایع شدن را داشته باشید و به غرورتان بر نخورد. جنبه ی دیگر این موضوع این است که نباید غرور داشته باشید. برای مثال رابطه ی شما با کسی بهم ریخت . شما نباید تا آخر عمر خود با غرور رفتار کنید و قهر بمانید. به طور کلی مغرور بودن و کم داشتن اعتماد به نفس هر دو بد است.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0