Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آیا خرید ریپل با این اخبار بد کار منطقی است ؟ ( تحلیل تکنیکال )

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 7 ژانویه 2021 2034
  • تحلیل تکنیکال ریپل XRP

  1. تاریخ روز (TImeir)
  2. روند کار آلفاگیک و دوره های ما
  3.  آپارات ، یوتیوب و  اینستاگرام آلفاگیک رو دنبال کنید
  4. تمامی تحلیل هامون در لحظه در کانال تلگرامم بصورت رایگان قرار داده میشه

بزرگترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این هستش که خرید یک ارز یا هر کالایی موقعی درست هستش که همه ی افراد از اون کلا یا ارز زده شده باشند و کالا در پایین ترین قیمتش باشه.

همانطور که اطلاع دارین خبر های بدی برای ریپل اومده و در حال اومدن هستش و این اخبار قیمت ریپل (XRP) رو خیلی پایین کشیدن. من امروز براتون سناریو های مختلفی که ممکنه برای ریپل رخ بده رو بهتون توضیح میدم.

یادتون باشه که هیچکس نمیتونه بازار رو صد در صد پیشبینی کنه و ممکنه تحلیلی که امروز من براتون میزارم . فردا غلط از آب در بیاد . پس حتما یادتون باشه فقط بر اساس گفته های من تصمیم نیگیرید و خودتون تحقیق و تجلیل خودتون رو انجام بدین

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0