Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ماینر ها جا نمانند! یک تغییر بزرگ در راه است!

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 21 سپتامبر 2019 3257
  • یک راست برویم سر اصل مطلب !

حتما تا الان اگر هر روزه مثل من قیمت بیت کوین رو چک میکنید حتما متوجه الگویی در قیمت بیت کوین شده اید. این الگو که چندین ماه پیش هم رخ داد و به شکل مثلث قایم الزاویه هست  و بصورت تصویری در این پایین تر بهتون نشون دادیم ، در صورتی که به سمت بالا شکسته شود، قیمت شدیدا روند سعودی میگیرد و در صورتی که به سمت پایین شکسته شود قیمت بیت کوین روند نزولی بزرگی خواهد داشت.

  • این چه ربطی به من ماینر داره؟

خوب باید بدونید که قیمت دستگاه های ماینر با قیمت خود بیت کوین به یک جهت حرکت میکنند و در صورتی که قیمت بیت کوین پایین بیاید، قیمت دستگاه ها نیز ارزان تر از الان میشود و در صورتی که قیمت بیت کوین بالا برود، دستگاه های ماینر نیز گران خواهند شد.

این که قیمت ماینر ها چه روندی رو خواهد داشت برای شما ماینر ها خیلی مهم هست چون شما در صورتی که دو یا سه ماینر دارید باید در نظر داشته باشید که چند ماینر دیگر هم بخرید و پول حاصل از ماینر رو صرف چیز های دیگر زندگی نکنید چون قطعا شما میخواهید با قیمت ارزان تر کسب کار خود را گسترش دهید(ماینر بخرید) .

نمودار بیت کوین

  • من چه کاری از دستم بر میاد؟

در هر صورت شما باید منتظر واکنش نمودار قیمت به الگو باشید، یعنی باید ببینید الگو به سمت بالا میشکند یا پایین و با توجه به اون تصمیم بگیرید باید متذکر بشوم که کلا در قیمت هیچ وقت بیشبینی دقیق ممکن نیست و ممکن است چیز هایی که من میگویم درست در نیاد ولی به احتمال زیاد با دلایلی که بهتون گفتم و تجربه ی شخصی این اتفاق میوفته و قیمت با سرعت به یه سمت حرکت میکند

باید مراقب باشید همانطور که در عکس نشان دادم ممکن است بالا رفتن فیک انجام شود ولی اگر بخواهد این عمل انجام شود مدتی بعد از بالا رفتن اتفاق میوفتد و خیلی طول نمیکشد تا قیمت پایین بیاید. شما به عنوان یه تحلیل گر کاری که من هر روز میکنم رو بکنید و اون هم برسی قیمت و نمودار هستش.

من دقیقا نمیگویم چکار کنید چون آن به خودتان و مسایل زندگیتان و بودجه ی شما بستگی دارد ولی خودم نظر شخصیم اینه که ( باز هم میگم: نظر شخصی ام اینه) که قیمت بالا میره ولی معلوم نیست. من خودم به شخصه تریدینگ رو به ماینینگ ترجیح میدم و شاید مقداری بیت کوین خریداری کنم و نگهداری کنم

  • چه چیزی به نفع ماینر ها است؟

به نفع ماینر ها این هست که در قیمت پایین ماین کنند و پول خود را به ماینر های بیشتر تبدیل کنند چون هر چه قیمت پایین میاید سختی نیز پایین تر میاید و ماین کردن آسان تر میشود و در صورتی که در قیمت پایین ماین کنید موفق تر خواهید بود.

  • نتیجه گیری

از اونجایی که نمیخوام مطالب وبلاگم بلند بشن، نوشته های خودمو کوتاه تر مینوسم. بطور کلی در این پست میخواستم به این بپردازم که قیمت ماینر ها با قیمت بیت کوین به یک جهت حرکت میکند و همچنین یک تغییر قیمت بزرگ در راه است!

Buy when everyone else is selling and Don’t buy when everyone else is buying

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0