Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جوان خام ایرانی ( تجربیات و نکته های راه تریدینگ )

دسته بندی :ارزهای دیجیتال, روانشناسی و طرز رفتار 14 آگوست 2020 2445
  • گفتار های من

در این مقاله میخوام خصلت های جوانی و خامی و تجربیات خودم رو بهتون بگم و به طور کلی این مقاله جنبه ی آموزشی داره همچنین درمورد اینکه چگونه سریع تر مهارت ها رو یاد بگیریم براتون مطالبی میگم در آخر هم درمورد خطر هکر های برای یک جوان بیتکوینی حرف میزنیم

جوان ایرانی میتونه فاز های متفاوتی داشته باشه ولی توی این بازه ی جوانی در هر راهی نیاز به پختگی داره و بطور کلی در زندگی یک جوان ایرانی اگر پسر باشه بازه های متفاوتی وجود داره که یکی از اونها قطعا  سربازی هستش.

درمورد سربازی بهتون پادکست رادیو مرز قسمت دوازدهم که درمورد سربازی هستش رو پیشنهاد میکنم که میتونین اون رو با یک جستجو ی ساده پیدا کنید . خیلی پادکست جالبی برای افرادی هستش که میخوان سربازی برن.

  • چگونه سریع تر یاد بگیریم؟

منظور از جوان خام ایرانی در این مقاله خودم هستم که هر روز میبینم که چقدر چیز ها هست در این دنیا حتی درمورد ارزهای دیجیتال نمیدونم. ولی اگر بخوایم واقع بین باشیم هر روز نسبت به دیروزم پیشرفت داشتم . روزی رو یادم میاد که تازه برای اولین بار شوق و اشتیاق یادگیری بورس رو  با داشتن هیچ اطلاعاتی پیش زمینه ای داشتم و بنزین ماشین پیشرفت من فقط امیدم بود .  همانطور که همیشه من به همه پیشنهاد میکنم ; سعی کنید همراه یادگیری تفریح داشته باشید.

این یعنی کلا در یادگیریتون همه چبز رو به دید درس یا مشق نگاه نکنید. سعی نکنید برین کلاسی که به شما تکلیف میده و شما مجبورین انجامش بدین . بلکه سعی کنید خودتون دنبال علم باشین و به عبارت دیگر یادگیری فعال داشته باشید و اینطور نباشه برای مثال فقط کلاس برین و بیاین . این چیز ها  رو از تجربیات خودم میگم و بنظرم تا علاقه نسبت به یک چیزی نداشته باشین هیچوقت اون رو  واقعا یاد نمیگیرین

  • کمک راه

در روند پیشرفتتون سعی کنید از چیز های مختلف کمک بگیرید. برای مثال در برنامه نویسی ها قهوه ی قوی خیلی کمک میکنه و من بر اساس عادتی که همیشه داشتم این بوده که همیشه اگر یک چیز رو میخواستم پی اون چیز میرفتم و یادم میاد شب هایی بود که من تا 5 صبح فقط مشغول یادگیری تحلیل تکنیکال بودم. اشتباه نکینید . من از یادگیریش لذت میبردم و از اونجایی که هنگام تنها بودن تمرکزم بیشتر هست ،  شب ها کار میکردم

این حرفا رو میزنم چون فکر نکنید منی که الان مثلا به جایی رسیدم ، دوران سخت نداشتم و همه چیز برای من آسون بود. ابن تجربیات رو ممکنه هر جوانی داشته باشه.

زیاد از بحث منحرف نشیم و برگردیم سراغ موضوع جوانی !

  • هکر های نابغه به دنبال جوان یا پیر احمق

یکی از خصلت های جوان کله شق بودنش هستش و اینکه همیشه سعی داره همه چیز رو با دعوا حل کنه. ( اینی که دارم میگم رو با چشم های خودم دیدم ). یکی دیگر از خصلت های جوان قابلیت مجرد  بودنشه که هیچ بار مسولیتی روی دوش اون نیست و در صورتی که بخواد میتونه حتی به سگی ترین حالت هم زندگی کنه.

بزارین یمقدار درمورد هکر ها براتون توضیح بدم :

الانی که این سایت رو زدم و دارم براتون این مقاله هارو  مینویسم یعنی یمقدار معروف شدم و این باعث میشه توجه هکر ها خیلی به من جلب بشه. برای مثال خیلی ها یا با اکانت دختر خارجی پیام میدن و برای مثال میگن من در فلان شکرت کار میکنم و این لینگ شرکت هستش و در حالی که اگر شما روی لینک کلیک کنید خطر هک شدنتون هستش .

شما در دنیای مجازی باید خیلی بیشتر از اینها مراقب باشید چون نمیدونید دختری که به شما پیشنهادی میدهد واقعا یک دختر هست یا یک هکر که قصد هکت رو داره ولی  وقتی قسمت خطرناک ماچرا رو مطالعه میکنی باعث میشه کمتر به اشخاص در دنیای واقعی یا دیجیتال اعتماد کنی و این باعث میشه دوستان کمتری داشته باشی.

احساس میکنم برای افراد محطاطی مثل من کار های خاصی خیلی بهتر باشه. برای مثال من در راه تریدینگ چون مدیریت ریسک رو بصورت نا خود آگاه انجام میدم خیلی توی این راه موفقم.

  • زندگی همش گذراست

همه اینها رو میگم نه اینکه بگم من کله شق نیستم ولی دارم به این موضوع اشاره میکنم که اولا ما جوان هستیم و عمر زیادی رو جلوی خودمون داریم پس هنوز هنوزا وقت داریم… دوم اینکه کله شق بودن و اشتباه کردن چیز طبیعی هستش و همه ی ما روزی در همین مرحله ها بودیم و اگر بخوام در یک جمله بگم میشه : خیلی سخت نگیر.. همه  چیز میگذره

همیشه یادتون باشه خیلی بعیده چیز هایی که امروز براتون مشکل هستن ده سال دیگه هم براتون مشکل باشه . منظورم اینه زندگی کلا بازه های مختلفی داره . مثلا کنکور ، سربازی ، ازدواج و… . این مشکلاتی که امروز دارین ده سال دیگه هم نخواهد بود.

  • حمایت از ما

ما هر هفته یک مقاله مثل همینی که الان دیدید با موضوع روانشناسی یا موفقیت مالی یا بازار های جهانی براتون در اینستاگرام ، آپارات  و یوتیوب میزاریم پس در صورتی که از مقاله لذت بردین اونو برای حمایت از ما لایک کنید و چنل مارو سابسکرایب و فالو کنید.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0