Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش کسب درامد 100 دلاری از خرید و فروش بیت کوین

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 26 جولای 2019 2619
گسب درامد 100 دلاری از بیت کوین
  • مقدمه

در این پست، در قالب یک ویدیو میخواهیم چگونگی و آموزش کسب درآمد 100 دلاری از خرید و فروش بیت کوین را بهتون یاد بدیم. برای دیدن این ویدیو به آخر همین صفحه بروید.

این روش استفاده از اندیکاتور EMA هست که اعداد EMA رو من بر اساس تجربه ی شخصی که داشتم تغییر دادم تا دارای بالاترین سود آوری باشد و با نمودار های ارزهای دیجیتال سازگاری داشته باشد. همه ی کار ها در ویدیو بطور عملی توضیح داده میشوند و انجام میشوند پس با دیدن خود ویدیو شما همه چیز را یاد خواهید گرفت.

 

  • مقاله های ضروری که دیدن آنها قبل ویدیو الزامی است!

ما در سایت دو مقاله در خصوص همین موضوع برایتان نوشتیم و بصورت ویدیویی نیز در آوردیم که دیدن آنها قبل از دیدن این ویدیو ضروری است.

یک از این مقاله ها “قدم اول کسب درامد میلیونی از بیتکوین تریدینگ” است و دیگری مقاله ای با موضوع “آموزش کسب درامد از خرید و فروش بیت کوین” هست که با کلیک بر روی هر کدام شروع به خواندن مقاله ها کنید.

  • ویدیو ی آموزشی این مقاله

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0