Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

الان بیت کوین بخرم یا نه؟ (تحلیل تکنیکال بیت کوین آذر 98 )

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 28 نوامبر 2019 3309
تحلیل تکنیکال بیت کوین
  • در این مقاله چه چیزی گفته میشود؟

دوستان عزیزم من در این مقاله به صورت ویدیویی نظرات شخصی و تحلیل تکنیکال شخصی خودم رو در ارتباط با بیت کوین در 1398/09/07 (7 آذر 98) به شما میگم که برای دیدن تحلیل باید ویدیوی انتهای مقاله را ببینید.

  • آیا باید طبق گفته شما عمل کنم؟

مهم ترین چیزی که باید بدونید اینه که نه تنها شما نباید فقط بر اساس نظر من ، بلکه نباید بر اساس نظر هیچ کس دیگری چه در اینترنت و چه در جای دیگر عمل کنید و بهترین کار این هست که شما بر اساس تحلیل های خود و تحقیق های خودتون به نتیجه برسید و از تحلیل های ما فقط ایده بگیرید.

اکر شما امروز از بیت کوین سودی هم کسب نکنید ، باید بدانید که یاد گرفتن این درس که “بر اساس نظر خود باید عمل کنید و نه بر اساس نظر دیگران” خود خیلی با ارزش تر از سودی است که از بیت کوین خواهید داشت یا داشتید.

بدانید مسیر یک معامله گر موفق شدن با سختی ها و خطا کردن های زیادی همراه است و شما از تک تک این خطا ها تجربه ای بدست میاورید. پس خلاصه بگویم که شما حتما بر اساس چیزی که در ویدیو میگویم عمل نکنید. بلکه خودتان نیز تحلیل و تحقیق کنید

در صورتی که تحلیل تکنیکال بلد نیستید یا در دنیای ارزهای دیجتال تازه وارد هستید ما دوره ی آموزشی “آموزش کسب درآمد دلاری با خرید و فروش ارزهای دیجیتال”  را به شما پیشنهاد میکنیم.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0