Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تحلیل تکنیکال بیتکوین آذر ۱۳۹۹

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 12 دسامبر 2020 1751
 • مسئولیت کار

اولین نکنه ای که باید بهش توجه داشته باشید این هستش که مطالبی که در این ویدیو گفته شده صرفا تحلیل تکنیکال و نظر بنده میباشد و سعی کردم بهتون بگم که با احتمال زیاد چه چیزی در بازار رخ خواهد داد. ( یادتون باشه هیچکس نمیتونه بازار رو صد در صد پیشبینی کنه ). به هیچ وجه فقط بر اساس گفته های من ترید نکنید و حتما تحقیقات خودتون رو بصورت جداگانه هم داشته باشید.

دومین نکته ای که قبل از هر چیزی باید بهتون اشاره کنم این هستش که من در حال ساختن ورژن سوم دوره ی “آموزش صفر تا صد تریدینگ ارزهای دیجیتال” هستم که نسبت به ورژن قبلی دوره ی ما که در حال حاضر داریم خیلی مباحث تخصصی تری توش گفته شده . دوره ی جدید با کیفیت ضبط و ادیتینگ بالایی ساخته خواهد شد . در ضمن به مشتری های قبلی ورژن قبلی دوره هم برای خرید دوره ی حدید تخفیف داده میشود.

مطالبی که در این تحلیل تکنیکال بهش پرداخته شده بصورت کامل در دوره ای که در دست ساخت هستش آموزش داده خواهد شد . پس لطفا خواهان آموزش در قسمت کامنت نباشید .

 1. نشان دادن چنل اصلی که بیتکوین در آن هست
 2. نشان دادن نظر کلی در مورد آینده نمودار ( خط کج )
 3. امواج الیوت و هدف های تعیین شده
 4. هدف تعیین شده برای پایین آمدن قیمت ( CME gap )
 5. نقشه ی خودم
 6. ریزش بزرگ
Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

  لینک کوتاه:
  0