Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تحلیل تکنیکال بیت کوین (۱۳۹۸/۰۸/۱۴)

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 5 نوامبر 2019 1922
  • پیش گفتار

در این مقاله که امروز براتون میزارم قصد دارم تحلیل تکنیکال بیت کوین رو در 14 آبان 1398 بهتون توضیح بدم و نظر خودم رو در ارتباط با بیت کوین در این بازه زمانی بگم. در صورتی که میخواهید تحلیل من رو به صورت کامل تر بشنوید ، بهتر است ویدیوی این مقاله که در انتهای مقاله هست رو نگاه کنید.

  • تحلیل تکنیکال من در (1398/08/14)

همانطور که در شکل های زیر میبینید من خط روندی را رسم کردم که و همچنین میبینید که بیت کوین در داخل یک الگوی مثلث شکل قرار گرفته است که در صورتی که این الگ. را به سمت بالا بشکند ما شاهد افزایش ناگهانی بیت کوین خواهیم بود و در صورتی که الگو به سمت پایین شکسته شود نیز شاهد کاهش شدید قیمت خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 14 آبان 98

همانطور که مشاهده میکنید یک قسمت را برای شما نوشتم که فرصت خوبی برای خرید بیت کوین میباشد و در صورتی که قیمت بیت کوین به آن مقدار رسید میتوانید خرید کنید و استاپ لاس خود را زیر آن بگذارید. در صورتی که نمیدونید استاپ لاس چه چیزی هستش بهتون توصیه میکنیم که دوره ی جدید ما رو با عنوان “دوره ی چگونگی بستن اکثر معاملات با سود + اصطلاحات دنیای ارزدیجیتال” تهیه کنید. ( توجه : قیمت بیت کوین هنگام نوشتن این مقاله ، در صورتی که به صورت کندل بگذارید ، به این خط برخورد کرده است و همچنین همانطور که در ویدیو خواهم نشان داد نمودار به فیبوناچی نیز برخورد کرده است)

  • در این مدت که در سایت کمتر پست گذاشتم من مشغول چه کاری بودم؟

من چند روزی هستش که با سرمایه ی بسیار کمی و برای تمرین مهارت خودم در تحلیل قیمت با لورج شورع به خرید و فروش بیت کوین و اتریوم کردم در صورتی که نمیدونید لورج چیست باید بدانید که به طور خلاصه صرافی پول شما را چند برابر میکند یعنی مثلا اگر با 10 دلار سرمایه ی اولیه کار میکنید و همچنین از لورج x10 استفاده میکنید ، پول شما 10 برابر خواهد شد و در حقیقت شما با 100 دلار معامله میکنید و حتی با نوسان قیمت کوچکی میتوانید سود زیادی داشته باشید.

بهترین صرافی که خود من در آن کار میکنم و از لورج پشتیبانی میکند رو میتوایند با کلیک کردن بر روی اینجا ببینید و در صورتی که از لینک من استفاده کنید و مقدار خواصی بیت کوین وارد صرافی کنید، شما 60$ شارژ رایگان از صرافی دریافت خواهید کرد.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0