Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین GPU برای ماینینگ چیست؟

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 18 ژوئن 2019 2542

ما در پست بیت کوین ماینیگ چیست؟(به زبان ساده) بطور خلاصه هر چیزی که باید در رابطه با ماینیگ بدونید رو توضیح دادیم و امروز میخوایم به این مسله بپردازیم که بهترین GPU برای ماینینگ با سرمایه ی کم چیست؟

خوب با سرمایه ی کم بیت کوین ماینیگ با صرفه نیست پس بهتر است اتریوم که دومین کوین در صدر کوین ها است را ماین کنید . شما میتوانید بیت کوین را به عنوان طلا در جهان واقعی و اتریوم را نفت تلقی کنید. پس تا اینجا فهمیدیم اتریوم دومین کوین از بهترین هاست. البته بهتون باید بگم که تمام این کوین ها قابلیت تبدیل شدن به یکدیگر را در صرافی های انلاین دارند.

امروز میخوام اول شما  رو با شاخصه ای که در انتخاب گرافیک کارت ماینینگ است آشنا کنم که این شاخصه قدرت کارت گرافیک است که در اتریوم  با MH (مگا هش) نشون داده میشه و هر چی عدد بالایی باشه بهتره! در بازار فعلا دو نوع کارت وجود دارد که برای ماینیگ در شرکت ساخته شده و برای ماینیگ بهینه شده اند و بهتر از بقیه هستند و همیچنین با سرمایه  ی کم میتوان تهیه کرد البته وقتی میگویم برای ماینیگ در شرکت ساخته شده اند منظورم این نیست که با آن ها نتوان بازی کامپیوتری کرد بلکه قابلیت بازی کامپیوتری کردن را دارند. (چه بهتر شما که برای بازی های کامپیوتری گرافیک تهیه میکنید بیایید و کارتی را بخرید که هم برای ماینینگ بهینه شده اند و هم بازی میتوان با آنها بازی کامپیوتری کرد!)

اولین کارت گرافیک که در اینــــجا میتوانید آنرا مشاهده کنید کارت گرافیک متوسطی برای ماینینگ است و 24Mh قدرت دارد و در حال حاضر قیمت آن 2150000 تومان میباشد و کارت گرافیک متوسطی است و میتوانید در لینکی که بالا دادم مشخصات و نظرات افراد را ببینید.

ولی دومین کارت گرافیکی که در بازار هست را در ایـــــنجا میتوانید مشاهده کنید; این کارت گرافیک حداکثر قدرت 41Mh که خیلی بالاتر از کارت گرافیک اول است را دارد و قیمت آن در حال حاضر 3890000 تومان میباشد و باید توجه کنید که این کارت رابط HDMI را در پشت دارد و اگر محافظ فلزی را بردارید آنرا خواهید دید.

حال این تصمیم این که دو عدد از کارت گرافیک اولی و یا یک عدد از دومی بخرید با شماست. ولی دقت کنید که مادر بورد شما نیز باید دو کارت گرافیک را بخورد در صورتی که دو تا از اولی میخرید!

در صورتی که پول برق را محاسبه نکنیم گرافیک اولی به شما روزی 0.52$ و گرافیک دومی به شما چیزی حدود 0.87$ میدهد . البته توجه کنید که من پول برق شما را محاسبه نکردم و این خودش میتواند از سود شما کم کند و در صورتی حساب کردم که ETH با قیمت الان (۱۳۹۸/۰۳/۲۸) قصد ماین داشته باشید و این ارقام میتواند متفاوت باشد. شما برای محاسبه میتوانید به این سایت یا این سایت  که محاسبه گر انلاین سود میباشند مراجعه کنید.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0