Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین ارزدیجیتال برای سرمایه گذاری کدام است؟

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 16 نوامبر 2019 5005
بهترین ارزمجازی برای سرمایه گذاری چیست؟
 • مسائلی که  خواننده ی مقاله باید بداند :

اول از همه باید عرض کنم که پیدا کردن کوینی که آینده دار باشه سخته ! حتما میپرسید جرا؟ چون این که بخواین آینده رو پیشبینی کنید خیلی سخته و پیشبینی دقیق ممکن نیست. حتی ممکنه فردا کل ارزهای دیجیتال نابود بشن . حالا پس تو این پست چی میگیم؟

در این پست با توجه به احتمالات و به صورت نسبی پیشبینی میکنیم که چه ارزدیجیتالی با توجه به گذاشته ی خود و تیم پشت اون میتواند موفق باشد و همینطور احتمال موفقیت هر کدام چقدر بالا خواهد بود. همینطور باید بگم این پست درخواستی یکی از کاربران عزیز در اینستاگرام بود. اگر شما هم درخواستی دارین که در مورد چیز خواصی بنویسم میتونید در قسمت کامنت آپارات یا اینستاگرام به ما اعلام کنید.

 • اشتباه مرگ بار شما در انتخاب ارزدیجیتال جهت سرمایه گذاری

چندی پیش با یکی از مشتری هامون تماس تلفنی داشتم و سوالی پرسید که ذهنم رو مشغول کرد. این سوال این بود که : آیا دوج کوین (Dogecoin) چون قیمت خیلی پایینی دارد سرمایه گذاری بلند مدت خوبی است یا نه ؟ من بعد از شنیدن این سوال خیلی غافلگیر شدم و تازه فهمیدم که اشخاص خیلی خیلی اشتباهات بزرگ و ساده ای  در انتخاب کوین ( ارزدیجیتال ) برای سرمایه گذاری انجام میدن!

دوستان عزیز یکی از اشتباهات بزرگی که شما میکنید این هست که اول قیمت بیت کوین را نگاه میکنید و میبینید که قیمت چندین هزار دلار هست و با خود میگویید که : من که نمیتوانم یک بیت کوین بخرم پس بهتر است سراغ کوین ارزان تری بروم تا بتوانیم یکی از آن کوین را بخرم.

در حالی که شما میتوانید یک صدم یا یک هزارم بیت کوین را هم خریداری کنید و در کیف پول خود نگهداری کنید و کسب سود زیادی کنید. فکر میکنید من یا اشخاص دیگر حتما یک بیت کوین خریداری میکنیم؟ جواب خیر هست. ما همگی چند صدم یا هزارم  از آنرا خریداری میکنیم و باید بگم افراد زیادی موجودیشون بیشتر از یک بیت کوین یا خود یک بیت کوین نیست بلکه پایین تر از این مقدار میباشد.

کاری که شما باید بکنید این است که یکی از کوین های خوب مثل کوین هایی که پایین تر بهتون معرفی میکنم رو خریداری کنید و در ولت خود نگهداری کنید ( حالا هیچ ضرورتی ندارد که حتما یک عدد از آن را تهیه کنید بلکه میتوانید یک صدم آنها را تهیه کنید و نگهداری کنید)

کوین هایی که پایین تر بهتون معرفی میکنیم جزو کوین هایی هستش که آینده دار هستن و اگر مثل ریپل شرکتی باشند ، یک تیم خوب پشت آن کوین هستش که بتونه اون کوین رو رشد بده.

 • چه کوین هایی برتر هستند و برای سرمایه گذاری خوب هستند؟

 1. بیت کوین ( bitcoin )

 2. اتریوم ( ethereum )

 3. ریپل ( XRP )

 4. ایاس ( EOS )

 5. و …

در اینجا به معرفی چندین کوین برای سرمایه گذاری پرداختم که هر کدوم رو تک به تک در ادامه برسی میکنم ولی در صورتی که میخواهید کوین های بیشتر و جالب تری را برای سرمایه گذاری پیدا کنید و در مورد پیشینه و ویژگی های هر کدوم بدونید بهتون دوره ی آموزشیی که به زودی در سایت قرار خواهیم داد رو  پیشنهاد میکنم که در اون از ساخت کیف پول تا چگونگی خرید و نگهداری و سرمایه گذاری بلند مدت رو به صورت مفصل براتون توضیح خواهیم داد و من خودم کوین هایی که برای سرمایه گذاری مناسب تر میدانم رو معرفی خواهم کرد.

خوب بپردازیم به ارز های معرفی شده : حتما میدونید که بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال هستش و قیمت همه ی ارزهای مهم به اون بستگی داره. بیت کوین که مزایا و معایب اون رو در مقاله ی “مزایا و معایب بیت کوین چیست؟ + ویدیو” به صورت ویدیویی و کامل توضیح دادم ; طرفدار های خیلی زیادی دارد که میتوان گفت پر طرفدار ترین کوین هستش و گزینه ی خوبی برای سرمایه گذاری هستش

تجربه ی خودم  : خودم هم چندی پیش زیاد به سرمایه گذاری در بیت کوین اعتقاد نداشتم و کوین های دیگه رو خیلی بهتر میدونستم ولی وقتی که درصد بالا رفتن اون رو در بازار صعودی اخیر دیدم نظرم عوض شد. و از اینکه بیشتر سرمایه گذاری نکردم خیلی پشیمانم .

ارز دوم دنیای ارزدیجیتال اتریوم هستش که مانند نفت در دنیای واقعی هستش که سازنده و خالق اون ویتالیک بوترین Vitalik Buterin هستش. این ارز نیز جزو ارز های امن و با ریسک کمتر هستش ولی به اندازه ی بیت کوین طرفدار نداره و همچنین همه جا برای تراکنش ;  اون رو  قبول ندارن و مقبولیت بیت کوین از اون بیشتر هست.

ولی  باید بگم اتریوم ارز خوبی برای سرمایه گذاری هستش و سرعت تراکنش اون بیشتر از بیت کوین هستش و تیم خوبی پشتشه و نسبتا ریسکش کمه و خودمم توش سرمایه گذاری کردم.

ارز سوم XRP هستش که باید دقت کنید که ripple (ریپل) نام یک شرکت میباشد ولی  XRP نام کوین یا همان ارزمجازی هستش پس بهتر است این کوین را XRP  بنامیم و نه ریپل. هدف اصلی xrp سرعت بخشیدن و بهتر کردن جابجایی بین بانک ها و بین مردم هست و از ویژگی های XRP سریع بودن سرعت تراکنش هستش که مشکل بانک ها را حل کرده.

برای مثال فرض کنید شما از بانک آمریکا میخواهید به بانک انگلستان پول بفرستید. خوب باید بگم که برای این کار انجام تراکنش و جابجایی پول چندین روز طول میکشد و کمسیون زیادی دارد ولی در حالی که اگر از xrp  استفاده کنید این تراکنش در چند ثانیه انجام میشود.

از بدی های XRP این هست که شرکت ریپل مقدار زیادی از XRP را برای خودش نگهداری کرده و این باعث نگرانی سرمایه گذار ها شده چون در صورتی که اون حجم بزرگ از XRP توسط شرکت ریپل وارد بازار شود ، باعث میشود قیمت XRP به شدت تغییر کند( برای مثال من شاهد 100% بالا رفتن قیمت در چند ساعت بودم یعنی در چند ساعت قیمت دو برابر شد).

که این مسله که مقدار زیادی توسط شرکت نگهداری میشود و میتواند در صورت آزاد کردن آنها قیمت را به شدت تغییر دهد مقداری برای سرمایه گذار های XRP نا خوش آیند هستش. البته این موضوع رو هم باید عرض کنم که در صورتی که قصد دارید کیف پول XRP بسازید شما مجبور هستید مقداری XRP را برای اجازه ی ساخت کیف پول همیشه در آن نگه دارید. یا به عبارتی دیگر هنگام ساخت کیف پول مقداری XRP باید وارد کیف پول خود کنید که دیگر قابل جابه جایی نخواهد بود و نگه داشته میشود.

در حقیقت مقداری XRP باید خرج کنید تا بتوانید کیف پول XRP  بسازید ولی البته این مقدار را باید وارد کیف پول خود کنید و این مقدار در موجودی شما در کیف پول نشان داده میشود ولی مسدود بوده و قابل جا به جایی نیست.

نظرات خودم : همانطور که قبلا در مقاله های پیش گفتم ; بیت کوین برای فرار از نظام بانکی و فرار از سازمان هایی که پول را به صورت متمرکز در دسترس دارند و کنترل میکنند  بوجود آمد و به طور کل ارز های مجازی برای این بوجود آمدند که پول توسط خودم مردم کنترل شود و سازمانی آن را کنترل نکند. ولی ریپل اینگونه نیست و سازمان ریپل آنرا بوجود آورده  و دوباره میشود همان آش همان کاسه! چون کلا اصل ارزهای مجازی را در نظر نگرفته.

تجربیات و سرمایه گذاری اول خودم در مورد xrp : من خودم برای اولین بار که قصد سرمایه گذاری داشتم ریپل را انتخاب کردم ولی بعد ها خیلی بهش امیدوار نبودم و گذاشتم همونطور ته کیف پولم بمونه. ولی باید بگم من به هر حال سود کردم. حتما میگید چرا؟ چون من کوین را با دلار 3 تومن خریدم. 🙂  ولی اگر الان قیمت XRP نسبت به بیت کوین بالا بره، من همه XRP ها را تبدیل به بیت کوین میکنم.

ارز چهارم EOS هستش که بزرگترین و جالب ترین هدف اون از بین بردن کمسیون های تراکنش و همچن بالا بردن سرعت تراکنش ها به صورت خیلی زیاد میباشد. که متمرکز نمیباشد.

نظرات شخصی خودم : بنطرم ایاس نیز فرصت خوبی برای سرمایه گذاری هستش ولی من خودم به شخصه کوین های دیگر رو بیشتر برای سرمایه گذاری مناسب میدونم و هنوز روی ایاس سرمایه گذاری نکردم ولی شاید در آینده این کار را بکنم و بنطر من این قابلیت که کمسیون تراکنش ندارد عالی هستش!

 • اول امنیت بعدا سرمایه گذاری !

خیلی وقتا افراد به امنیت خودشون در دنیای دیجیتال توجهی نمیکنن و حتی میبینید که مقدار زیادی ارزدیجتال رو بدون آنتی ویروس بر روی کامپیوتر خودشون نگهداری میکنند که این یک اشتباه محض هستش! من خودم از آنتی ویروس بیـت دیفــندر ( Bitdefender ) استفاده میکنم که با کلیک بر روی اسم اون در مقاله این آنتی ویروس رو بمدت یک ساله و با 35% تخفیف تهیه کنید .

حتما میپرسید چرا بیت دیفندر؟ چون بیت دیفندر بهترین بازده رو در یافتن ویروس های جدید داره و شما رو نه تنها از باج افزار ها حفاظت میکنه ، بلکه دارای فایروال هستش و نمیزاره سایت هایی که ویروسی هستن رو اصلا باز کنید یا از ماینینگ ناخواسته ی شما توسط سایت های ویروسی جلوگیری میکنه

نظر شخصیم  بعد از مقدار زیادی تحقیقات این است که بیت دیفندر بهتری آنتی ویروس موجود چه از لحاظ سرعت و چه از لحاظ کند نکردن و همچنین قوی بودن در یافتن ویروس ها هستش و اون رو به شما هم پیشنهاد میکنم

 • نظرات و حمایت ما فراموش نشود :

دوستان عزیزم در صورتی که نظری دارید جتما در آپارات یا اینستاگرام با ما به اشتراک بزارین و ما رو دنبال کنید تا ما بتونیم با حمایت شما این سایت رو پیش ببریم. خیلی خیلی ممنونم که مقاله منو خوندین و امیدوارم لذت برده باشین و در صورتی که سوال دارید در دایرکت اینستاگرام بپرسید.

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

  لینک کوتاه:
  0