Alphageek-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تحلیل تکنیکال بیتکوین 21 آذر 1398

دسته بندی :ارزهای دیجیتال 12 دسامبر 2019 2888
تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین
  • پیش گفتار ها

در این پست به تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین در 21 آذر 1398 (1398/09/21)  یا اگر به میلادی بخوایم بگیم 2019-12-12 میپردازیم و من نظرات شخصی خودم رو در رابطه با آینده ی قیمت بیت کوین میگم و باید بهتون بگم که قیمت اکثر ارزهای دیجیتال یعنی آلت کوین ها هم سو با بیتکوین پیش میرود و در حقیقت ما داریم قیمت تمام ارزها را براتون تحلیل میکنم

  • اخطار های من به شما

به هیچ وجه بر اساس گفته های من خرید یا فروش یا سرمایه گذاری نکنید و حتما قبلش خودتون تحقیق خودتون رو بکنید و با مشاور مالی حرف بزنید. باید بگم این تحلیل ها فقط نظر های من هستند و ممکن هست همه ی اون ها غلط از آب در بیان و خلاف چیزی که گفتم پیش بیاد.

کلا به هیچ وجه بر اساس گفته ی کس دیگر (بخصوص فردی در اینترنت ) در چیزی که خودتون سر در نمیارین یا درباره اش تحقیق نکردین سرمایه گذاری نکنید. نکته ی آخری که باید بگم اینه که تحلیل تکنیکال هیچ موقع صد در صد نیست و ممکن است اشتباه کند. همیچنین باید بگم بازار ارزدیجیتال بازار پر ریسکی برای سرمایه گذاری ولی در عین حال پر بازده نیز هست.

تمام تحلیل ها در قالب یک ویدیو انجام شده و امیدوارم از دیدنش لذت ببرین.

 

Sina Ma

دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر در زنجان هستم و علاقه مند به حوزه ی ارزهای دیجیتال و پیشرفت فردی بخصوص در زمینه ی موفقیت مالی و روانشناسی هستم و عاشق راهنمایی افراد برای پیشرفت فردی آنها میباشم...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال اینستاگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه:
    0